Osi Şifa Enerjisi

Osi Şifa Enerjisi

         Alternatif terapi yöntemleri ve ruhsal şifa teknikleri birleştirerek bireysel seanslarla yaptığım çalışmalar bütünü olarak açıklaya bilirim. Danışanlarımın fiziksel, psikolojik ve psikosomatik sorunların çözümünde kendi tekniklerimi ve dünyada kabul görmüş pek sistemi birleştirerek kullanıyorum. Amaç herhangi bir hastalığın geçmesi değildir. Hastalıklara neden olan ana nedeni bularak, bu ana nedenin ortadan kaldırılmasıdır. Daha sonra danışanlarımızın yaşamlarını düzenleyerek sağlıkları koruma altına alınmaktadır.

          Sağlığımızın bozulmasına üç şey neden olur. Bilinçaltımızdaki olumsuz veriler, yaşam enerjimiz olan Prana’nın bozulması ve evrensel gelen negatif enerjiler. Sorunların temellerini bulup, enerjileri düzenlediğimizde şifa gerçekleşmiş oluyor. Bu enerji düzenlemelerin, ruhsal şifacılık olarak tanımlayabileceğim şifa yönetimi temel olarak kullanıyorum. Meridyenlerin düzenlenmesini, çakraların dengelenmesini ve aura tamiri yaparak holistik bir şifa sağlamış oluyorum.

Havas ilmi, Bio Enerji, Su-Jok akapunktur, Visseral, Yumeiho, Kundalini Reiki, Hipnoz yöntemlerini harmanlayarak kısa sürede şifalanmanızı sağlıyorum.

Not: Ön görüşmeler ücretsizdir. Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için Akademi Larimar ile iletişime geçerek randevu alınız.

Uyarı: Akademi Larimar Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi tarafından düzenlenen etkinlikler, eğitimler, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim sürecinizde sizleri bilgilendirmek, var olan potansiyelinizi açığa çıkartmak, hayatınızın yaşam kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, eğitimler, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve/veya tedavi etme amacı taşımaz.