Ruh Transferi nedir

Ruh Transferi  nedir?

         Hipnoz çalışmalarım sırasında diğer yöntemleri ve bilinçaltının yasalarını kullanarak farklı çalışmalar yapmaya başladım. Seanslar sırasında öğrendiğim bilgilerle birlikte yöntemimi daha fazla geliştirdim. Kuantum yasalarını hipnoz çalışmalarıma ekledim.  Seansların zamanları kısalmaya ve toplu olarak sorunlar daha hızlı çözülmeye başladı. Birkaç saat içinde danışanların bilinçli olarak bildirdiği ve seanslar sırasında bizim bulduğumuz sorular kolaylıkla çözüme kavuştu.

         Uyguladıkça daha fazla gelişen tekniğim her geçen gün yeni eklemelerle devam ediyor. Yöntemin en güzel yanında pek çok ekleme yapılabilmesi.

         Sorunların tek bir yöntemle çözülememesi beni birleştirici bir yöntemin üzerinde çalışmaya götürdü. İnsan çok karmaşık bir yapıya sahip olduğu için, bir kişide uygulanan bir yöntem diğerinde istenilen sonucun tam olarak alınmamasına neden oluyordu. Transa yatkın olmayan kişilerde, istenilen derinliğe kısa sürede ulaşılamıyordu. Bu yöntem sayesinde hipnozun eksik kalan kısımlarını tamamlanmış oldum. İsim olarak nasıl bir kavram seçmem gerektiğini bilmiyorum. Uyguladığım bu yöntemi daha önce başka bir çalışmada görmedim. Parçasını oluşturan bazı yöntemlerin isimleri vardı. O isimler yapılan uygulamayı açıklamada yetersiz kalıyordu. Bende en mantıklı olarak çıkış noktası olan kuantum drama yönteminin isim olarak uygun olacağını düşündüm. Çalışma iki kısımdan oluşuyor. Ön çalışma trans çalışması, diğer kısım ise drama. Bu yüzden Ruh Transferi  isminin uygun olacağına karar verdim. Ruh Transferi  ismini kullandığını gördüm. İçeriğine batığımda benim çalışmamla benzer olduğunun farkındalığa vardım. Kolektif bilincin mükemmelliğine bir kez daha şahitlik etmiş oldum. İsimlerin bir önemi yok aslında önemli olan çalışmanın işe yaraması ve bu yöntem işe yarıyor

Ruh Transferi  çalışmasında neler yapılır?

      Ruh Transferi da danışan kişi transa alınmaz. Danışan izleyici konumundadır. Çalışma boyunca farkındalığı gelişir. Kullanılan hipnotik dil kalıpları sayesinde bilinçaltı programlanmaya devam eder. Direk kendisi muhatap olmadığı için bilincin savunması, yani değişimi engelleyen kalkan ortadan kalkar.  Trans kuantum daramatöre uygulanır. Trans herkese yapılacağı gibi daha önceden deneyimli ve yeteneği olan biri ile yapılırsa derinliğin daha fazla olmasından kaynaklı olarak daha başarılı olur. Bu konuda uzun süredir çalışmaları beraber yaptığımız Aslı Yıldırım ile çalışıyorum. Daha önce danışanım olan Aslı Yıldırım çalışmalar sırasında yüksek bir başları gösterdi. Özel bir yeteneği olduğu çok belliydi. Çalışmalarımız ilerledikçe başarısı katlanarak artmaya devam etti. Önder Ergişi ile uzun yıllardır spritüal hipnoz çalışmalarında bulunuyorduk. Erkek danışanlarımla da çalışmayı Önder  Ergişi ile beraber yapıyoruz. Kısacası bir takım çalışması ile yürüyor.

         Trans sırasında; pek çok zamana, anıya ve kişiye gidiyoruz. İki saat kadar dramatör transta kalarak sorularıma cevap veriyor. Transtan sonra drama kısmına geçiyoruz. Pek çok tekniği kullanarak danışanla beraber 2 saat kadarda drama yapıyoruz ve sorunlarının çözümünü bu noktada sağlıyoruz.   

         Öncelikle şuan ki duygusal durumunu ve sorunları öğreniyorum. Daha sonra anne karına iniyorum. Bu dünyada hayat bulmadığı zamana ve oradan da bir önceki yaşamlarına gidiyorum.  Yeniden bu yaşamına dönerek doğum sırasını ve 0-6yaş gurubunda bilinçaltındaki olumsuz kodları buluyorum. Tüm sorunları tespit ettikten sonra çözümlemeler başlıyoruz.
 
         Tüm çalışmalar hipofiz bezi transferi ile yapılıyor. Danışanımın hipofiz bezi kayıtlarını, dramatörüme aktarıyorum. Dramatörüm artık kendisi olmuyor danışanımın kimliğini alıyor. Bu kimlik alma durumunda danışanım gibi konuşuyor onun gibi davranıyor ve onun anılarına sahip oluyor. Biz kendi aramızda ruh transferi diyoruz. Çünkü; sanki dramatörün ruhu gidiyor yerine danışanın ruhu geliyor gibi oluyor. Danışanın yaşadığı şok zaten ilk çözülmeleri gerçekleştiriyor. Bir başkasından kendini görmek ve dinlemek bilinçaltında değişim yaratıyor.  Daha fazla bilgiyi ön görüşme sırasında danışanlarıma veriyorum. Şimdilik bu kadar açıklama yeterli. 

Ruh Transferi  hangi durumlar için yapılabilir?
 • Nedensiz ve tanımlanamayan fiziksel sorunlarda
 • Geçmiş yaşamın öğrenilmesi ve bu Dünya’ya getirdiği sorunlarda
 • Yüksek benlikle irtibat kurmada
 • Akaşa kayıtlarını okumada
 • Melek enerjileri çalışmalarında
 • Doğrum sendromunda
 • Misyon ve görevlerimizi öğrenmede
 • Yeteneklerimizi, ve yeteneklerimiz konusunda ne yapmamız gerektiğini öğrenmede
 • Bedensel rahatsızlarda
 • Ruhani sıkıntılarda
 • Yaşanılan olumsuzlukların nedenleri bilinmediğinde
 • Maddi sıkıntılarda
 • İlişki sorunlarında
 • Hatırlanmayan olaylarda
      Kısaca şuan ki yaşamımızı olumsuz yönde etkileyen, sağlıklı, mutlu, başarılı olmamızı engelleyen tüm sorunlarda bu çalışma yapılabilir. Özelikle pek çok  sorun regresyon ile çözüme kavuşabiliyor. Bu yüzden bu teknik hayatları değiştirmesi açsından çok değerli bir çalışma.

Hipnotistimiz: Sosyolog Kerimali Doğacı

Danışmanlık Süresi: 240 dk.

Not: Ön görüşmeler ücretsizdir. Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için Akademi Larimar ile iletişime geçerek randevu alınız.

Uyarı: Akademi Larimar Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi tarafından düzenlenen etkinlikler, eğitimler, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim sürecinizde sizleri bilgilendirmek, var olan potansiyelinizi açığa çıkartmak, hayatınızın yaşam kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, eğitimler, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve/veya tedavi etme amacı taşımaz.