Sayı Analizi (Numeroloji) Eğitimi

Sayı Analizi (Numeroloji) Eğitimi

         Yaşam serüvenimiz içerisinde, kendisine bir yol arayan insanoğlunun, sırrına vakıf olmak istediği bir gerçekliktir kader. Bir arayıştır, muallâklıktan kurtulma çabasıdır, kaderin sırını çözmeye çalışmak. Bazen umuttur, bazen de örtüsünün açılmasından korkulan varoluştur. Geçmiş, gelecek ve şuan üçgeninin matematiksel ilminden oluşur. Hislerimizle çözmeye çalışırız. Var olan potansiyelimizle anlamlandırırız. Bazen rüyalarımız bize yol gösterir.

         Tüm toplumlar kaderin sırrına vakıf olmak için çaba sarf etmişlerdir. Metotlar ve sistemler geliştirerek insanoğlunun bu merakına cevap aramaya çalışmışlardır ve başarmışlardır. Güneşin doğduğu yerden başlayarak, battığı yere kadar tüm var oluş sürecimizde; hem kendimizin hem de büyük olayların geçmişinde ne olduğu aydınlatılmış, geleceğin şimdiden bilinmesine sebep olunmuş, şu anımızın da pozitif geçmesi sağlanmıştır.

         Bu yönde oluşan doktrinler, sistemler keskinleştirilmiş ve hata payları minimuma indirilmeye çalışılmıştır. İnsanın kendi iç yetisinden gelen hislerle kaderin aydınlatılmasını saymazsak, tüm uygarlıklar yıldızlardan gelen enerjileri ve etkilerini temel sistemleri olarak kabul etmiştir.

         Doğumumuzla birlikte başlayan kaderimizi anlamlandırmak için, doğum zamanı kullanılarak açıklama yapılmaktadır. Geleneksel yöntemlerle birlikte, modern yöntemlerle de, yıldızların ve sayıların gizemli gücü, hayatımıza tesir ederek bizi etkileyen yönleri aydınlatılmaktadır.

         Sayı Analizi (numeroloji; doğum tarihi ya da bir olayın başlangıç tarihi, saati ve yeri baz alınarak, hesaplamalarla kaderin gizemi aydınlatılmaktadır. Geleneksel ve modern astroloji analizleri, numeroloji sistemleri, doğunun ve uzak doğunun yıldız sistemleri, kendi geliştirdiğimiz etkin sistemlerinde, bilgisi ışığında yaşam sürecinizin analizi yapılmaktadır.

         En temel merakımız olan, kendi yaşam sürecinizi anlamak, geçmişte aklınıza takılan ama o zaman farkında olmadığınız konularda bilgi almak, geleceğinize yön verirken kararlarınızda yardımcı olması için Sayı Analizi Eğitimini alabilirsiniz.

Eğitimin İçeriği
  • Hesap Yöntemleri
  • Elementler
  • Kişilik analizleri
  • İlişki Analizi
  • Geçmiş Şimdi ve Gelecek Yorumu
  • İş Dünyasında Kullanımı
  • Sağlık Alanında Kullanımı
  • Kişisel Gelişim Alanında Kullanımı
  • Detaylı Analiz Çıkarma Uygulamaları
 
Eğitim Süresi 

Bu eğitim; 2 gün 10:30 ile 17:30 arasında yapılacak bir eğitim programıdır.

 Eğitim Bedeli

Tek Modül: 400 TL

Cep: 0(542) 465 4070